foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontaktW dniu 15 marca 2018 r. na Wydziale Teologicznym UO w Opolu odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej – Żak 2018. W bieżącym roku szkolnym konkurs odbywał się pod hasłem „Słowo Boże i dziedzictwo ojców – Opolska Katedra”.
Spośród 1533 uczniów szkół podstawowych, którzy rozpoczęli udział w konkursowych zmaganiach na etapie szkolnym, po przejściu etapu rejonowego, do finału zakwalifikowało się 71 uczestników z całej diecezji. Oni to w finale rywalizowali o zdobycie tytułu laureata. Aby uzyskać miano laureata, w teście finałowym trzeba było zdobyć co najmniej 85% punktów, tj. 47 na 56 punktów możliwych do zdobycia. Biorąc pod uwagę powyższe założenia, Komisja Konkursowa wyłoniła 38 laureatów, wśród których znalazły się też nasze dwie uczennice .

Wiktoria FOGEL zajęła II miejsce zdobywając w finale 56 pkt ( suma pkt z trzech etapów : 153 pkt).
Zuzanna TREMBECKA zdobyła tytuł laureata i uzyskała w finale 52 pkt ( suma pkt z trzech etapów 147 pkt ).

Danuta Kędzior

więcej zdjęć - kliknij miniaturęCopyright © 2021 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.