foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontaktW dniu 2 kwietnia 2014 r. w Klubie Garnizonowym 10 Brygady Logistycznej w Opolu, odbył się etap wojewódzki XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjra Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-45. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej", którego organizatorem był Opolski Kurator Oświaty.

Do konkursu przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów województwa opolskiego, wyłonieni w etapie rejonowym, który odbył się w grudniu 2013 r. w Opolu.

Podczas etapu wojewódzkiego, w kategorii szkół podstawowych największą wiedzą wykazał się uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 Zespołu Szkół w Prudniku Marcel Isalski, który w teście uzyskał 98% poprawnych odpowiedzi. Opiekunem była Pani Liliana Raszka-Niemiec.


foto: Jerzy Smajdor

 Copyright © 2020 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.