foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontaktW dniu 26.05.2017 uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II uczestniczyli w 9 Terenowym Turnieju Wiedzy o Lesie organizowanym przez Nadleśnictwo Prudnik oraz Park Krajobrazowy „Góry Opawskie”. Bardzo dobra organizacja konkursu zapewniła uczniom, oprócz atmosfery rywalizacji i walki o cenne nagrody, również spacer na świeżym powietrzu i obcowanie z naturą. Uczniowie zdobyli 2 wyróżnienia (Patryk Sokołowski oraz Magdalena Kloc) oraz zajęli wysokie lokaty: uczeń klasy IIIc Benedykt Pustelniak 2 miejsce oraz uczennica klasy Ia Nikola Giza-Pik 9 miejsce. Uczestnikom konkursu gratuluję z całego serca oraz ślę serdeczne podziękowania Panu Rafałowi Kaszy – pracownikowi Nadleśnictwa, który zawsze chętnie pomaga rozwijać uczniowskie pasje.

opiekun
mgr Kinga RektorCopyright © 2020 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.