foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontaktW dniach 18-19-20.09.2013r. grupa ucznów z Zespołu szkół w Prudniku wzięła udział w międzynarodowym projekcie pt " Wyszehradzka Maszyna Czasu". Wprojekcie brali uczniowie z Czech , Słowacji oraz Węgier. Celem projektu była współpraca oraz integracja Europejska, poprzez wydarzenia historyczne z 1335r oraz celebrowanie wspólnych tradycji kulturowych. Spotkanie miało na celu również przybliżenie historii danego kraju, okolicy, oraz szkoły. Uczniowie sami przygotowywali prezentacje multimedialne (przy ich realizacji wspierał uczniów p. Paweł Hoffmann) i były one w języku angielskim.

W projekcie brali udział : Patryk Podwysocki, Bartosz Kłuskiewicz, Maksymilian Jagielnicki, Wojciech Trytek, Patrycja Giermazińska, Martyna Wereta, Julia Szczepańska, Julia Skowrońska, Weronika Łysek oraz Magdalena Wróblewska. Przedstawicielem z ramienia szkoły była p. Beata Szeliga-Zwojewska v-ce dyrektor szkoły, a opiekunkami grupy były p. Anna Mulik i Wioleta Wróblewska.

Koordynatorkami projektu były mgr Wioleta Wróblewska oraz mgr Anna Mulik


więcej zdjęć - kliknij miniaturęCopyright © 2019 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.