foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontakt11 czerwca w ramach kampanii w Zespole Szkół w Prudniku zorganizowano imprezę sportowo-rekreacyjną pod hasłem „Spędzamy czas bezpiecznie, zdrowo i wesoło”.

Klasy VI pod opieką wychowawców udały się na Kozią Górę, gdzie miały uczyć się orientacji w terenie przy pomocy kompasu, busoli i GPS-a. Uczniowie musieli popisać się swoją znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Klasy młodsze zostały na szkolnym boisku prezentowały programy artystyczne, m.in. skecze, piosenki i tańce. Szkołę odwiedzili policjanci, którzy opowiadali, na czym polega ich praca, udzielali rad, jak wesoło spędzić zbliżające się wakacje, nie narażając zdrowia i życia. Uczniowie mogli obejrzeć policyjny sprzęt i przejechać się radiowozem.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Strudzeni uczestnicy zabawy mogli odpocząć w „Kawiarence festynowej” i posilić domowymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców.

Impreza zakończyła się o 13:00, kiedy z wyprawy powróciły klasy VI. Pedagog Jolanta Kuglin podziękowała wszystkim za udaną zabawę i wręczyła upominki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Radę Rodziców.Copyright © 2019 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.