foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontaktTradycją Publicznego Gimnazjum nr 2 jest, że wiosną realizujemy projekt, który rokrocznie ma charakter podróży edukacyjnej. Skierowany jest on do uczniów klas szóstych gminy Prudnik. W tym roku odbyła się już V podróż edukacyjna pod hasłem „Publiczne Gimnazjum nr 2 - Szkołą dobrych praktyk”. W projekcie tym wzięły udział: Szkoła Podstawowej z Rudziczki, Łąki Prudnickiej, Moszczanki, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4. Uczniowie tych szkół mieli okazję aktywnie uczestniczyć w krótkich zajęciach z fizyki, chemii, języka polskiego i języków obcych. Opiekę nad nimi sprawowali uczniowie klas drugich naszego gimnazjum. Zajęcia przygotowali uczniowie klas I i II pod opieką p. J. Tomczyka, p. K. Rektor, p. A. Sokołowskiej, p. D. Krajewskiej i p. T. Bandurowskiej. Na zakończenie wszyscy na sali gimnastycznej odtańczyli „belgijkę”, którą przygotowała p. A. Kostrowicka.
Serdecznie dziękujemy Szkołom Podstawowym za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole zapadła w pamięci szóstoklasistów.

Organizatorzy:
Barbara Tobik, Iwona MuzykaCopyright © 2020 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.