foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontaktObchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowane na 2018 i związane z jubileuszem stu lat od odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską 11 listopada 1918. Podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2016 prezydent RP Andrzej Duda zaapelował o wspólne przygotowanie i świętowanie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w 2018. Pełnomocnikiem Prezydenta RP do spraw Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej został minister Wojciech Kolarski.

Nasza szkoła poprzez cykl spotkań, konkursów, wydarzeń, prelekcji, ... rozpoczęła przygotowania do tego ważnego dla każdego Polaka, Ucznia, Nauczyciela i Rodzica wydarzenia.

Zachęcamy do stałego śledzenia zmian i zamieszczanych informacji o tym jak przygotowujemy się do listopadowego święta.Copyright © 2020 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.