foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontaktW związku z obchodami 100 rocznicy Niepodległości Polski w ostatnich dniach realizowane były zadania pt.,,Nasze symbole narodowe-prace artystyczne w barwach narodowych". Uczniowie klas młodszych wraz z wychowawczyniami stworzyli wystawę pod hasłem "100 godeł na 100-lecie Niepodległości Polski", korytarze zostały ozdobione pracami plastycznymi ,,Nasza ojczyzna", a okna szkolne udekorowano biało-czerwonymi flagami. Ponadto na boisku szkolnym dzieci w biało-czerwonych strojach utworzyły jedną flagę narodową. W tych dniach na zajęciach dominowały treści patriotyczne.

więcej zdjęć - kliknij miniaturę

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na banner szkoły związany ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego.

Należy wykonać banner na stronę www szkoły (do wyboru) w wersji komputerowej lub papierowej. Na Wasze prace czekamy do 20 marca 2018r.

- wersja cyfrowa: dowolny program graficzny, wymiary pracy: 1050x280 px

- wersja papierowa: dowolna technika, wymiary pracy: 37x10 cm

Gotowe prace papierowe należy dostarczyć do p. B. Trochowskiej. Prace cyfrowe na nośniku danych przynieść do p. P. Hoffmanna lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Organizatorami konkursu są p. Beata Trochowska, p. Paweł Hoffmann

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowane na 2018 i związane z jubileuszem stu lat od odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską 11 listopada 1918. Podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2016 prezydent RP Andrzej Duda zaapelował o wspólne przygotowanie i świętowanie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w 2018. Pełnomocnikiem Prezydenta RP do spraw Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej został minister Wojciech Kolarski.

Nasza szkoła poprzez cykl spotkań, konkursów, wydarzeń, prelekcji, ... rozpoczęła przygotowania do tego ważnego dla każdego Polaka, Ucznia, Nauczyciela i Rodzica wydarzenia.

Zachęcamy do stałego śledzenia zmian i zamieszczanych informacji o tym jak przygotowujemy się do listopadowego święta.Copyright © 2021 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.