foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontakt3 października 2016 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Spośród 15 kandydatów podczas elektronicznego głosowania, przygotowanego przez p. Pawła Hoffmanna (wyniki komisja znała już po chwili, gdy zagłosował ostatni uczeń) wybrano nowy skład samorządu. Podczas głosowania uczniowie wybierali również Rzecznika Praw Ucznia. Podobnie jak w roku ubiegłym został nim p. Wojciech Fischer.

Elektroniczny system głosowania sprawił, że głosowanie przebiegło bardzo sprawnie i w ciągu 2 godzin znaliśmy wyniki.

 

 

Przewodniczący Szkoły
Justyna Steliga

z-ca przewodniczącego
Oliwia Białecka

członkowie SU:
Julia Budzyń
Kinga Spychała
Julia Szymczak

Rzecznik Praw Ucznia
p. Wojciech FischerCopyright © 2020 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.