foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+48 77 406 89 25
sekretariat@zsprudnik.pl
Szybki kontakt


 

W poniedziałek 27.04.2015 dwie klasy pierwsze 1a i 1b Publicznego Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II zorganizowane miały zajęcia terenowe w Rezerwacie Geologicznym prowadzone przez pracownika PK „Góra Św. Anny”. Zajęcia tematycznie związane były z geologią wygasłego wulkanu jakim jest Góra Św. Anny. 2-godzinny spacer po Rezerwacie okazał się bardzo efektywny i wyczerpujący, jednakże znalazły się siły by zwiedzić Amfiteatr oraz Pomnik Czynu Powstańczego.
Podziękowania dla pracownika Parku Krajobrazowego „Góra Św. Anny” za bardzo ciekawe zajęcia, opiekunów oraz organizatora wyprawy p. Anety Fielestak

K. Rektor

  

więcej zdjęć - kliknij miniaturęCopyright © 2020 Copyright Zespół Szkół w Prudniku Rights Reserved.